GRATISY,  Porady podróżne

DARMOWY EBOOK “Nawigator Podróżnika. Jak zorganizować wyjazd na własną rękę”.

Mam dla Ciebie prezent – EBOOK z radami dla każdego, kto chciałby posmakować świata na własną rękę. Zebrałam w nim wszystko, do czego doszłam po kilku wyprawach do Azji Południowo-Wschodniej. Po co wywarzać otwarte drzwi, skorzystaj z moich rad.

Dowiedz się od czego zacząć przygotowanie takiej wyprawy (nie tylko do Azji!), w jaki sposób zaplanować i zorganizować samodzielnie wyjazd na drugi koniec świata, albo któregoś z miłych europejskich krajów.

Nie zabraknie:

– wskazówek i trików,

– porad jak kupić tani bilet lotniczy,

– zadbać o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pieniędzy,

Wystarczy, że zapiszesz się na Newsletter a ebooka otrzymasz w podziękowaniu na swoją skrzynkę mailową (jeśli tak się nie stanie czym prędzej napisz do mnie).

“Nawigator Podróżnika. Jak zorganizować wyjazd na własną rękę”

Dzięki temu szybciej niż inni otrzymasz relację z pierwszej ręki o tym, co się dzieje na blogu, nad jakimi projektami obecnie pracuję, co mi kiełkuje w głowie.

Nie spamuję

Sama nie lubię zaśmiecania mojej skrzynki mailowej. Spodziewaj się wiadomości ode mnie 2 razy w miesiącu (chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego i nie będę mogła wytrzymać, żeby Ci o tym nie powiedzieć). Jeśli zmienisz zdanie w dowolnym momencie zrezygnujesz z subskrypcji.