Darmowy ebook

Lecisz na drugi kraniec świata samodzielnie. Może z partnerką, mężem, żoną, dziećmi – tym większą czujesz presję. Jesteś odpowiedzialna/odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale także za towarzyszy podróży.

Specjalnie dla Ciebie zebrałam kilka wskazówek ułatwiających zaplanowanie pierwszej wyprawy.

Zapisz się na newsletter, a w prezencie otrzymasz darmowego ebooka

“Nawigator Podróżnika

Jak zorganizować wyjazd na własną rękę”

Napisałam go dla Ciebie i osób lubiących podróżowanie nieskrępowane programem tour operatorów.

Dzięki niemu nabędziesz (lub poszerzysz) swoją wiedzę z zakresu samodzielnych wojaży.

Nie zabraknie:

  • wskazówek i trików,
  • porad jak kupić tani bilet lotniczy,
  • zadbać o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pieniędzy,
  • zaplanować i zorganizować samodzielnie wyjazd. 

Dzięki newsletterowi będziemy w kontakcie, opowiemy co u nas słychać (liczę, że Ty także odezwiesz się do mnie) podzielimy wrażeniami z podróży i refleksjami o życiu. Zapisując się na newsletter, szybciej niż inni otrzymasz relację z pierwszej ręki o tym, co się dzieje na blogu, nad jakimi projektami obecnie pracuję, co mi kiełkuje w głowie. Weźmiesz udział w konkursach dedykowanych wyłącznie wąskiemu gronu Subskrybentów. Dotrzesz do treści, które dla okazjonalnych Czytelników pozostaną tajemnicą. Może otrzymasz pocztówkę z dalekiego kraju, albo specjalnie Tobie dedykowany wpis na fanpage’u!

Nie spamuję.

Sama nie lubię zaśmiecania mojej skrzynki mailowej. Spodziewaj się wiadomości ode mnie 1 raz w miesiącu (chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego i nie będę mogła wytrzymać, żeby Ci o tym nie powiedzieć). Jeśli zmienisz zdanie w dowolnym momencie zrezygnujesz z subskrypcji.

To co, dołączysz do mnie, żeby porozmawiać i otrzymać darmowy ebook